Binance Coin (BNB) 500 Dolar Barajını Aştı: İşte Sıradaki Seviyeler | Bitcoin Son DakikaBinance Coin (BNB) 500 Dolar Barajını Aştı: İşte Sıradaki Seviyeler.
Binance Coin (BNB)
En popüler kripto para birimlerinden biri olan Binance Coin, bugün itibarıyla 500 dolarlık fiyat bandına tekrar kavuştu. BNB, son 24 saatlik zaman diliminde %10’un üzerinde artış kaydederek 500 dolara dokunmayı başardı. Popüler kripto para, 450 dolar ila 475 dolarlık kritik direnç bölgesini başarılı bir şekilde kırarak yatırımcılarını sevindirdi.
BNB, 10 Mayıs 2021 tarihinde 690 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Kripto para piyasasının genel trendinin aşağı yönlü olması dolayısıyla düşüşe geçen BNB 230 dolara kadar gerilemişti. Toparlanma evresinde öne çıkan altcoin’lerden biri olan BNB, yükseliş trendini sürdürüyor.
Binance Coin’in günlük grafiklerine göre RSI aşırı alım bölgesinde konumlanıyor. MACD, yükseliş eğilimini doğrularken Bollinger Bantları yukarı yönlü bir seyir izliyor.
Binance Coin, henüz 500 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bu seviyenin güçlü bir şekilde aşılması artış trendine ivme kazandırabilir. 550 dolar ve sonrasında 600 doların görülmesi, BNB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini geliştirme yolunda önünü açacaktır.
Binance Borsası Tarihi Bir Süreçten Geçiyor
İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, finansal otoritelerle zor günler yaşıyor. Binance, dünyanın birçok ülkesinden uyarı mektupları aldı. Özellikle İngiltere, borsaya ağır yaptırımlar uyguladı ve İngiliz bankalarının Binance ile ilişiğini kesmesine neden oldu.
Avrupa ve Asya finans otoritelerinin baskısı altında operasyonlarını sürdüren Binance, CEO Changpeng Zhao‘nun açıklamalarıyla strateji değişikliğine gitti. Zhao, Binance’in finansal regülatörlerle uyumlu ve sürekli olarak iletişimde kalacağını, operasyonlarını düzenleyeceğini belirtti.
Bunlarla birlikte açılan davalar, verilen notalar bağlamında Binance Coin (BNB) ağır badireler atlattı. Ancak yoluna devam eden popüler kripto para, geri dönüş aşamasında en iyi performans sergileyen altcoin’lerden biri olmayı başardı. #bitcoinhaber #kriptohaber #coinhaber #bnbcoin #binancecoin

bitcoin analiz,
bitcoin madenciliği,
bitcoin canlı,
bitcoin haram mı,
bitcoin nedir,
bitcoin nasıl alınır,
bitcoin son durum,
bitcoin canlı yayın,
bitcoin analiz canlı,
bitcoin ayı sezonu
bitcoin haberleri,
bitcoin habertürk,
bitcoin haberleri nereden takip edilir,
bitcoin haberleri 2021,

bitcoin haberleri canlı,
bitcoin haber siteleri,
bitcoin haber telegram,
bitcoin haber canlı,
bitcoin haber son dakika,
bitcoin show haber
kripto haber takibi,
kripto haber analizi,
kripto haber canlı yayın,
kripto habertürk,
kripto haberleri son dakika,
kripto haber canlı,
kripto haber siteleri,
kripto haber takibi nasıl yapılır,
kripto haber son dakika,
kripto haber telegram
bitcoin son dakika haberleri,
bitcoin son dakika analiz,
bitcoin son dakika canlı,
bitcoin son dakika haberleri 2021,
bitcoin son dakika yorumları,
bitcoin son dakika yorum,
bitcoin son dakika 2021,
bitcoin son dakika gelişmeleri,
bitcoin son dakika açıklaması,
bitcoin son dakika amerika
kripto para dünyası,
kripto para nasıl alınır,
kripto para caiz mi,
kripto para eğitimi,
kripto para nedir,
kripto para madenciliği,
kripto para haram mı,
kripto para analizi,
kripto para avcısı,
kripto para al sat nasıl yapılır

4 thoughts on “Binance Coin (BNB) 500 Dolar Barajını Aştı: İşte Sıradaki Seviyeler | Bitcoin Son Dakika”

  1. <harika bir gönderi 🙌🏻Yayınladığın çok detaylı ve doğru bir video dostum, içeriğine bayıldım. Günlerdir buralarda olmama rağmen, bazı insanların kripto para birimlerinin dünyayı küresel olarak yeniden şekillendirmeye devam ettiğini hala kabul etmemiş olması komik. Bir tüccarın bakış açısından, yeni gelenleri / yatırımcıları topluluğun nasıl çalıştığı hakkında bilgilendirmek için gerçekten daha fazla uzmana ihtiyacımız olduğunu hissettik. Son zamanlarda, BTC fiyatı dalgalanıyor, bu da piyasanın şu anda açık olduğu ve düşüş mü yoksa yükseliş mi olacağını söyleyemeyeceğiniz anlamına geliyor. Bu belirsizlik çoğu yatırımcıyı uzaklaştırıyor ve yatırımcıları beklemeye zorluyor. Sadece arkanıza yaslanıp beklemenin, belki birkaç kayıp almanın tamamen yanlış olduğunu söyleyebilirim, bu bir yatırımcı için yanlış bir zihniyet çünkü bir yatırımcı olarak bizim işimiz, daha fazla madeni para eklemeye ve yeniden yüklemeye devam etmenin yollarını bulmak olmalı. kar elde etmenin nihai hedefi. Her şey, ticaret yaptığınız kalıba ve stratejilerinizin kaynağına da bağlıdır. Deneyimli bir tüccar Bay Noel tarafından bana verilen doğru ticaret stratejisini kullanarak 2 BTC'de başladım ve sadece 4 haftada 5.5 BTC'nin üzerinde birikti. Yöntemleri birinci sınıf ve kârlıdır ve Telegram @ aracılığıyla kolayca iletişime geçilebilir. [NoelKane]

    Reply

Leave a Comment