BİTCOİN – TOMOCHAİN (TOMO) – VERGE (XVG) DEĞERLENDİRME VE GENEL PİYASAYA BAKIŞ #BitcoinMerhaba Arkadaşlar ben Emre yani Twitter’da bilindiği üzere Locksmith

Kullandığım Borsa;
FTX Kayıt: https://ftx.com/#a=locksmith
Binance Kayıt: https://www.binance.com/tr/register?ref=PNJIJ3WX

Locksmit Twitter: https://twitter.com/locksmithcrypto

FTX borsasına referans linki ile üye olduktan sonra Twitter adresim üzerinden mesaj atarsanız “Ninja Traders” grubumuza alımınızı gerçekleştiriyorum.

Ayrıca;
Ninja Alts (SPOT) kanalımıza katılmak için: https://t.me/ninjatraderstr
Ninja News haber kanalımıza katılmak için: https://t.me/ninjanewstr
Udemy Eğitimimiz için: https://t.co/qRB70GPygP?amp=1

Bu video’da Bitcoin’in gidişatı ile ilgili kısa bir değerlendirme, Tomochain ve Verge ile ilgili fikirlerimi ve görüşlerimden bahsettim. Anlatmış olduklarım yatırım tavsiyesi olmayıp kendi düşüncelerimdir.

Verge Halving Takip : https://t.co/GqQTkqtxWc?amp=1

Merak ettiğiniz, atladığımı düşündüğünüz veya yeni bir video talebiniz varsa video altında yorumlarda belirtebilirsiniz. Izlediğiniz için teşekkür eder bol kazançlar dilerim.

27 thoughts on “BİTCOİN – TOMOCHAİN (TOMO) – VERGE (XVG) DEĞERLENDİRME VE GENEL PİYASAYA BAKIŞ #Bitcoin”

 1. Hocam izninizle, belki birilerine bir faydam dokunmuş olur.
  Merhaba Arkadaşlar, 2010'larda başlayan kripto para furyasını kaçırdık, şimdikinin aksine okadar değersiz varlıktı ki pc den reklam izleyene, oyun indirene vb gibi promosyonlarla Bitcoin dağıtıldığını yaşı yetenler mutlaka hatırlar.
  Sanki sokakta broşür dağıtır gibi Bitcoin dağıtıldı bir zamanlar, bu işi ciddiye alıp birikim yapanlar sonrasında ya bitcoin balinası oldu yada inzivaya çekilip bir daha hiç çalışma gereksinimi duymadılar.

  Tabi çorap parasına Bticoinlerini satanlar ve 2 Pizzaya 10.000 Bitcoin verenler de oldu, ufak bir bilgi verecek olursak, 2 Pizzaya 10.000 Bitcoin verilen alışverişin yapıldığı tarih Dünya da Bitcoin günü olarak kutlanıyor  🙂 Böyle trajıkomik hikayelerde var tabi.

  Herneyse Arkadaşlar 2010'larda başlayan kripto paralar furyası artık yerini 2020'lerde Dijital para furyasına bırakıyor, Bunun öncüsü an itibariyle 12 milyona ulaşmış Pi Network, hala kazım sürecinde 2021 içinde mainnete geçiş yapacak ve 2022 de piyasaya dijital para birimi olarak sürülecek değeri ne olur bilemem ama mutlaka bir değeri olacaktır, çünkü Amazon, Alibaba gibi sitelerde ve aklımıza gelen her alışverişte kullanılacak küresel geçerliliği olan dijital bir varlık olacak Pi, Eğer bu trende yerinizi almadıysanız daha fazla geç kalmadan dijital para furyasında gardınızı alın sonrasında "Keşke" dememek için, bu arada arkadaşlar Pi Mart 2019 da başlayan bir proje Pi'de geç kalmış sayılmazsınız 2022 de piyasaya girene kadar 1 sene daha Pi biriktirme şansınız var bu süreyi değerlendirmenizi öneririm kaybedeceğiniz hiçbirşey yok bizlerden tek istenen Pi Network uygulamasını indirip Pi birikimi yapmak, 24 satte 1 kere aktif etmeniz yeterli günde 20 sn alır. Bu Arada uygulama içinde hem global hem sadece türk kullanıcıların olduğu gayet faal chat bölümüde mevcut buralardan aklınıza gelen her soruya cevap bulup sohbet edebilirsiniz.

  Arkadaşlar son olarak kısaca başka bir dijital varlık "Bee Network"dan da bahsetmek istiyorum, bu Pi gibi sonlarına yaklaşan bir proje değil yolun çok başında sadece 1 ay önce kurulmuş bir proje daha çiçeği burnunda çok yeni bu tarz projelerde ilk gelenler en çok şansli olanlardır, mantık Pi ile aynı bu da geleceğe dijital para olarak hazırlanıyor, bunu da değerlendirmenizi öneririm çünkü Pi dijital paranın Bitcoini ise Bee de Ethereumu olacaktır. Ve bu mesajımı okuyup değerlendiren arkadaşlarda ileride bana inşallah Dua etmiş olacaklardır.

  Arkadaşlar link veremem yasak ama her iki uygulamayıda Apple store / Play store da bulabilirsiniz. Her iki uygulamada da referanssız üye olmak mümkün değil aşağıya bu bilgilerimi de yazıp, beni okuduğunuz için teşekkür edip hepinize bol kazançlar diliyorum.

  Referanslar, 

  "Pi Network"    için: Bk2510

  "Bee Network" için: PATRON

  Reply
 2. Abi kritik bir soru sormak istiyorum cvplarsan sevinirim bazı coinlerde dolar bazında eski ath seviyesine yaklaştı ama btc paritesi nerdeyse 8 de 1 biri kadar o kadar düşük…peki dominans düştüğü takdirde btc pariteleri eski seviyelerine hızlımı gelir tecrüben nedir bu konuda cvplarsan sevinirim

  Reply
 3. dominans sadece altlara para girdiğinde düşmez reis, sen bari yapma bunu… Diyelim ki btc düşüşte ama altlar btc'ye göre daha yavaş düşüyor. O zamanda dominans düşmez mi…

  Reply

Leave a Comment