BİTCOİN'DE DÖNÜŞ MÜ GELİYOR ! ÇOK MÜHİM BİR YAYIN !!! #btc #bitcoin #altcoinQUANTFURY KAYIT LİNKİ: https://quantfury.com/kriptoguz/
DAVET KODU: kriptoguz
Kayıt olduğunuz esnada davet kodunu kullanarak ücretsiz 5$ ile 250$ arasında Apple – UBER gibi hisse veya Bitcoin – Ethereum gibi kriptopara kazanabilirsiniz.

Bitcoin (#BTC) ve Altcoinler İle İlgili Çok Önemli Bilgiler 10.01.2022 Tarihli Sonraki Teknik Seviyeler (Destek ve Direnç Noktaları), Altcoinler, Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Dominance Hem Teknik Hem de Temel Analizi ve daha fazlası KriptOğuz kalitesiyle sizlerle.

ÖNEMLİ NOT : Tüm hakları KriptOğuz kanalına ait olan, videolarımızda ve yayınlarımızda paylaştığımız trade stratejileri tamamen kendimiz tarafından geliştirilmiştir.

Speaker, Investor, Entrepreneur, Success Expert, Analyst

KriptOğuz ™ © Tüm hakları saklıdır.

Reklam iletişim: [email protected]

Twitter : https://twitter.com/ogztpal

Telegram Grup : https://t.me/KriptOguzRealProfitGroup

İnstagram : https://www.instagram.com/oguztpl/

YouTube KriptOğuz Kanal Linki : https://www.youtube.com/channel/UCqFU6Eq_m66BN5yz9re6KUA

YASAL DUYURU : BU KANALDA DUYACAĞINIZ HİÇBİRŞEY BİR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ! KANALIMIZDA ASLA YATIRIM TAVSİYESİ VERİLMEDİĞİNİN ALTINI ÇİZMEK İSTİYORUM !

Kullandığımız İndikatör: https://marketciphertrading.com?ref=42338

#bitcoin #altcoin #ethereum #kriptopara #doge #shib

source

11 thoughts on “BİTCOİN'DE DÖNÜŞ MÜ GELİYOR ! ÇOK MÜHİM BİR YAYIN !!! #btc #bitcoin #altcoin”

 1. Metapets çıkalı yaklaşık 2 ay oldu. cmc de nerdeyse hergün trendlerde ancak hala hak ettiği yeri bulamadı. anlık holders sayısı 101 k. metaverse evreninde yatırımınıza göre hayvan yetiştiriyorsunuz.

  Reply
 2. siz birseyi savunurken arastirma yapmaz misiniz? yada sizin yerinize biriniz yalan haber diyince gruptan mi atarsiniz? ne hakaret var nede baska birsey bu mu sizin doğrularınız?

  Reply
 3. 100 bin de gayet olası……..haftalık büyük renç tobo dersen zaten çıkar…..vakti bilinmez ama ütopik değil……..zaten dolar fiyatı nin artması btc nin mutlak değerini düşüren bi şey, bu nedenle daha da olası………

  Reply
 4. long işlem 4x neden zarar kapatmak ? Benim long lik oranım yüzde 2 .oda çok sert ignede ……ve 17 20 x de bunlar…. ..ancak her zaman kasanın yüzde 5 i ile ilk girişi yaparım…..lik e de kademe emrini girerim ,marj kadar ….risk görürsem kademe aldığında yeni lik e bir emir ,yeni giriş yerine yüzde 50 satış……..

  Reply
 5. bence çok kaba konuşmamalı…….millet obo 50lerden satmaz diyorsun ama ,orsan obo formasyonu bozar da yeni ath lara yaklaşırsa bu yorumun tersini yapmak gerekebilir ,( kardeş 40 lardan almışsın neden beklemedin vs gibi ….) .mantık doğru ama bizim millet le başlayan cümle biraz fazla küçümseyici……..

  Reply
 6. I respect the work you put in your videos. I find it truly baffling that all major crypto you-tubers just look at pure wave and completely ignore the bigger narrative of why BTC is pumping and why the future outlook might not be as rosy as it seems. it's sort of irresponsible to ignore the fact that each ETF launch so far has caused a major dump at the peaks of BTC. We were already on shaky footing with historically low volume and almost pure whale pumps, narrowly avoiding a long-term bear market. this is the worst possible time in history to hodl as so many don't back up their crypto assets. more emphasis should be put into day trading as it is less affected by the unpredictable nature of the market. I have made over 9 btc with 2.7 btc from day trading with Daniel's help in few weeks, This is one of the best medium to backup your assets incase it goes bearish.You can reach Daniel on ͲeIєɠɾαm👉Danielwrightfx.

  Reply
 7. Bizleri hep korkuttukları şey: FED 2022 yılında Faiz Arttıracak ve Cripto piyasalar dökülecek… Aksine FED in Faiz artırması Cripto Piyasaları olumlu etkileyebilir. Neden ? Faizi arttırmak ABD de Enflasyonu düşürmez. İnsanlar, yüksek Enflasyon Karşısında Cripto gibi Riskli Varlıklara daha fazla yönelebilir. Unutmayalım 2021 yılında en yüksek getiri (Altın-Gümüş-Borsa-Devlet Tahvili-ve diğer enstürmanlar vs.vs.) Criptolarda ve BTC de oldu. Bu beklenti 2022 yılında da devam edecektir. ABD nin Varlık alımlarını azaltması sorunu çözmez. Çünkü piyasalara para pompalamaya alıştı, piyasalarda bu beklentiye alıştı. Tüm Dünya Ülkelerinin Para basmaları ne yaparlarsa yapsınlar yine kaçınılmaz ve yine enflasyonu artıracak hamleler bunlar. Küresel piyasalar maalesef kısır döngüye girdiler. Sanayi – Üretim – İstihdam verileri her yıl daha da geriliyor. Üretim azaldığı için, Devletlerin para basıp İnsanlarına vermesi artık kaçınılmaz bir döngüde devam ediyor. Aksi halde sosyal patlamalar olacak ve Kırgızistan da olduğu gibi tüm Dünya ya sıçrayacaktır. Saygılar & İyi Yayınlar . Hamdullah

  Reply

Leave a Comment