Doge Coin Analiz , Doge Coin Son Dakika Doge Coin Yorum ve Teknik AnalizDoge Coin Analiz , Doge Coin Son Dakika Doge Coin Yorum ve Teknik Analiz #Dogecoinanaliz #Dogecoinsondakika #Dogecoinyorum #Dogeteknikanaliz #Dogegeleceği #Dogecoinsondurum #Dogecoinfiyattahmini #Dogecoinartarmı #Dogeanaliz #Dogecoingeleceği #Dogesondakika #Dogecoinyükselirmi #Dogehaber #Dogeyorum #Dogecoinneolur #Dogeneolur #Dogecoinsondakika #shibcoingeleceği #Dogeuzunvade #Dogecoininceleme

Anlık Analizler İçin Twitterda Takip Edebilirsiniz https://twitter.com/kriptoturktv

YASAL UYARI Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Burada yer alan genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır.Burada yer alan Doge Coin Analiz , Doge Coin Son Dakika Doge Coin Yorum Doge coin tavsiyeler yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir kişinin alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu videoda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KRİPTOTÜRK TV sorumlu tutulamaz.

Köpek temalı meme jetonları ve jetonları için vahşi bir hafta oldu. Doge Inu (SHIB) ilk kez ilk 10’a girdi ve toplam piyasa değeri açısından Dogecoin’i (DOGE) tahtından indirdi, ardından DOGE ivme kazandı ve senaryoyu tersine çevirdi. Şimdi tekrar oldu.

Son 24 saat Doge Coin Analiz , Doge Coin Son Dakika Doge Coin Yorum Doge coin içinde Doge Inu Perşembe günü kaybettiği zeminin bir kısmını geri kazanmaya başladı ve şimdi Dogecoin’in üzerine çıktı. Token başına 0.00007640 şu anki fiyatla Doge Inu, son 24 saatte %13 arttı ve şimdi CoinGecko’nun en büyük kripto para birimleri listesinde dokuzuncu sırada yer alıyor.

Bu arada, DOGE, madeni para başına yaklaşık 0.29 $ fiyatla son gün içinde neredeyse %8 düşüşle düşüşte. Dogecoin dün hızla Doge Coin Analiz , Doge Coin Son Dakika Doge Coin Yorum Doge coin yükseldi – sabahın erken saatlerinde sadece birkaç saat içinde yaklaşık %30. Ancak şimdi bu buharın bir kısmını kaybediyor ve CoinGecko’nun sıralamasında 10. sırayı talep etmek için SHIB’nin altına düştü.

Dogecoin, Mayıs ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,73 ABD dolarının oldukça gerisinde kaldı – o zamandan beri %60 düştü. Bu arada, Ethereum tabanlı Doge Inu şu anda Perşembe günü erken saatlerde belirlenen tüm zamanların en yüksek fiyatının (0.00008616 $) sadece %12’sinde.

DOGE, bu yılın başlarında popülaritesini patlattı ve 1 Ocak’ta yaklaşık 0,005 $’lık bir fiyattan Mayıs’ta yukarıda belirtilen zirveyeDoge Coin Analiz , Doge Coin Son Dakika Doge Coin Yorum Doge coin yükseldi. Orijinal meme madeni parası, çeşitli köpek temalı taklitçilere öncülük etti ve tahtı, Doge Inu’nun etrafındaki bir ivme dalgasının sonunda jetonu meme yığınının tepesine yükselttiği Çarşamba gününe kadar tuttu.

Meme jetonları ve jetonları, değişen sosyal medya duyarlılığına (örneğin Elon Musk’un tweet’leri gibi) karşı oldukça hassastır ve son derece değişken olabilir. Doge Coin Analiz , Doge Coin Son Dakika Doge Coin Yorum Doge coinÖzellikle Doge Inu, CoinGecko’ya göre son 30 günde %980 arttı ve bu aralığın tamamı, popüler borsa Coinbase’de listelenmesini takiben önceki bir fiyat artışından sonra geldi.

DOGE ve SHIB meme paketinin çok önünde olsa da, bu hafta diğer köpek paraları da patlıyor. Örnek olay: Floki Inu (FLOKI), Londra’daki bir fiziksel pazarlama kampanyasının düşük ücretleri ve potansiyel etkisinin ardından dün %200’den fazla arttı. Bugün bile, son 24 saatte hala %61 ve geçen aya göre %473 arttı.

Yazar tarafından ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım veya diğer tavsiye niteliğinde değildir.
shiba coin analiz,doge coin yorum,doge coin son dakika,doge coin 1 dolar olur mu,doge coin son durum,doge coin yorum,doge son durum,doge alınır mı,doge ne olur,doge coin geleceği,doge analiz,doge artar mı,doge coin ne olur,doge son dakika,doge coin haber,doge coin yükselir mi,doge coin yorum,doge yorum,doge coin analiz,doge coin,doge analiz,doge coin,doge haberleri son dakika

Leave a Comment