Staňte se miliardářem 💰 VIP Bitcoin předplatné 👈 Jak na to 🔥 // KRYPTO MatesStaňte se miliardářem 💰 VIP Bitcoin předplatné 👈 Jak na to 🔥 // KRYPTO Mates

🙏 Ko-fi, kde je možné mě měsíčně podporovat: https://bit.ly/3iF3fMD

Díky moc za veškerou podporu 🙏

🔥 MERCH – krypto oblečení: http://hodlshop.cz 🔥

💰 jak koupit BTC a další krypto jednoduše a levně krok za krokem (+bonus 400Kč): https://youtu.be/Z48WPiAnOrw

💸 jak nechat kryptoměny úročit: https://youtu.be/RuhRtzKxz2E

🛍 Můj KRYPTO ESHOP: http://hodlshop.cz

💸 podpoř moji tvorbu a pošli donate 💸
Platební kartou/Revolut: https://pay.revolut.com/profile/matejsaa
BTC: 1MZ9mDeq3Jx4Cu6KojAwHfx221nKCixAnY
LTC: LYqaqYfrVT484kqtKgyJvsRzshXVG9nDU5
ETH: 0x7cDC8B46C24776f993D4B5BdB1871F20590f3026

🔒 Trezor model One hardwarová peněženka: http://bit.ly/2Jcfl1c

🔒 Trezor model T hardwarová peněženka: http://bit.ly/2J7hyuG

🔒 Trezor model One hardwarová peněženka (Alza): http://bit.ly/2LVieED

🔒 Trezor model T hardwarová peněženka (Alza): http://bit.ly/3hgKeyd

💰 Má oblíbená burza na nákup BTC a ETH (Change Invest – odkaz na stažení přes telefon): https://bit.ly/35gzjzK

🪙 Burza na nákup altcoinů (Binance): http://bit.ly/2ZK6rN2

🌍 WEB: https://www.kryptomates.cz
⁉️ Nejčastější otázky a odpovědi: https://www.kryptomates.cz/faqs
🔵 FB stránka a kontakt pro fanoušky: https://www.facebook.com/kryptomates

📩 Kontakt: [email protected]

🎥 Můj druhý – tech – YouTube kanál (recenze – Matěj Švancer): https://www.youtube.com/recenzecz

Vše, co na tomto kanále prezentuji jsou pouze mé osobní zkušenosti a vlastní názory. Žádná z těchto informací by neměla být brána jako finanční rada, nebo doporučení a každý by si měl udělat vlastní průzkum trhu a rozhodnout se na základě vlastních poznatků.
________________________________________
#bitcoin #crypto #krypto
bitcoin
ethereum
kryptoměny
krypto
crypto
cz & sk

source

38 thoughts on “Staňte se miliardářem 💰 VIP Bitcoin předplatné 👈 Jak na to 🔥 // KRYPTO Mates”

 1. Pokud to znamená, že nebudeš brát reklamu typu "spoření do zlata" a propagovat předražené směnárny, tak je to určitě krok správným směrem. Každý by měl přispět na provoz něčeho, co považuje za užitečné. Jakmile najdu odvahu se uskromnit, taky ti něco pošlu. To je jasný.

  Reply
 2. Úžasný video. První, co jsem teď ráno po probuzení shlédl. Když jsem viděl tu první polovinu … říkal jsem si super, ale kde na to vzít … 😱

  Až když jsem dokoukal i tu druhou polovinu, SMEKÁM před tebou!!! 👍Je jasné, že dělat videa i když to kohokoliv baví, chce, má to rád, tak něco stojí.

  Minimálně ČAS na sbírání informací, pořizování snímků, videí, rozhovorů, … a s tím jsou i spojené finance na cestování, pořizování techniky, SW, HW, poplatky, …

  Pak samotné zpracování … a to vše jen za a možná menší poplatek od YouTube za počet sledujících či přehrání daného videa, což vůbec nepokryje výše vyjmenované (a i další) činnosti spojené se vznikem, byť jen 10minutového videa. Reálný čas na vytvoření takového videa se může pohybovat v týdnu až měsíci!

  SMEKÁM před tebou, jelikož na rozdíl od VĚTŠINY tady, i dál ty chceš nechat všechna svá videa a celá dostupná všem, a to zcela zdarma. 👍👍👍
  Pár lidí jsem tu na YouTube sledoval a opravdu mě naštvalo, že abych viděl, věděl nebo viděl celé video, protože se "posunuli", tak pak si MUSÍM jedině jejich videa zaplatit.

  Upřímně nemám rád, když někdo takto DĚLÍ své sledující na VIP a "obyčejné" lidi, včetně komunikace s nimi … Ten, kdo si to může dovolit, tě rád podpoří a tím i pomůže těm, co si to dovolit nemohou.

  Ale to, že někteří TouTubeři se, jak rádi tvrdí „posouvají“ a pak už to dělají jen pro peníze, a ne už ne pro „zábavu“ … natož aby komunikovali s „obyčejnými“, ale jen s VIP …

  SUPER video, a ještě víc, SKVĚLÝ nápad!!! 👍👍👍

  Nejsem bohatý, ale JO a moc rád tě podpořím (aspoň občas) , a to právě kvůli ostatním, kvůli času, energii, vytrvalosti, a dalším věcem co musíš „obětovat“, využívat, pořizovat, jen aby vzniklo, byť jen 10minutové video … Tu práci za tím vším málo kdo vidí a ocení ji.

  Reply
 3. Parádní video;-) Jen škoda, že tam nemáš předplatné za 1Kč za kterou by jsi mi dal stroj času;-) Ale vlastně ho ani nepotřebuji, páč mi zrovna napsal král z africké země, který mi pošle miliardy i bez předplatného 😀 Ale stále jsem nedohledal klíč k vytěženým skoro 400btc z roku 2010 🙁 Ale kolega vytěžil kolem 800btc a je ve stejné situaci, tak aspoň nejsem v tom sám a aspoň za půlku.

  Reply
 4. Myslím si, že jsi se rozhodl správně. Nedá se do nekonečna dělat něco jen srdcem. Ale u tebe to chápu, navíc jsi to dostatečně jasně řekl v tom videu. Znovu klobouk dolů, je vidět, že to máš v hlavě srovnaný!! Narozdíl od toho prostějovskýho "HOUMRA" 👍👍👍👍

  Reply
 5. Hezká výzva…
  Mates napadlo mně.Máš určitě velký přehled a proto.Pokud by jsi měl u voleb 2021 dát hlas čistě jen kvůli BTC.Kojo bys podpořil?Kdo ti přijde, že slibuje největší a nejlepší budoucnost a adopci BTC?

  Reply

Leave a Comment